The store will not work correctly when cookies are disabled.
Vitset 85 – hotová žáruvzdorná malta
Special Price 2 595,45 Kč 2 145,00 Kč Regular Price 3 593,70 Kč 2 970,00 Kč
Ask for product
Ověřená kvalita
-28%
5060197262334
VITSET85-25KG
Žáruvzdorná malta Vitset 85 je hotová vysokoteplotní malta s vysokým obsahem oxidu hlinitého. Odolává maximální provozní teplotě až 1810 °C.
Použití:
- Vysokoteplotní slitiny
- Procesní nádoby
Více informací | Skupina produktů | Refractory Products |
| Velikost | 25kg |
| Barva | Light Grey |
| Konzistence | Trowelling |
| Vydatnost | 40 bricks (230x114x64mm) / 10kg |
| Doba vytvrzení | 12h |
| Interiér | Ano |
| Připraveno k použití | Ano |
| Teplota | 1700°C /3090°F |
| Výrobce | Vitcas |
| HS Tariff Code | 3816009000 |
|---|
Please provide your shipping details to determine available delivery options and to estimate the shipping costs for this product.
Aktualizacja preferencji plików cookie Kontaktujte nás