The store will not work correctly when cookies are disabled.
OC – žáruvzdorná malta pro venkovní pece – 20 kg
Special Price 1 197,50 Kč 989,67 Kč Regular Price 1 596,80 Kč 1 319,67 Kč
Rychlé doručení
Ověřená kvalita
-25%
5060197260262
VITCAS-OC-20KG
Více informací | Skupina produktů | Mortars/ Cements |
| Velikost | 20kg |
| Barva | Grey |
| Konzistence | Powder |
| Vydatnost | 40 bricks (230x114x64mm) / 10kg |
| Venkovní použití | Ano |
| Interiér | Ano |
| Teplota | 1200°C /2190°F |
| Doba schnutí | 12h / +20°C (+68°F) |
| Výrobce | Vitcas |
| Doba zpracování (minuty) | 20 |
| Blandas med vatten | Ano |
| HS Tariff Code | 3816009000 |
|---|
Please provide your shipping details to determine available delivery options and to estimate the shipping costs for this product.
Aktualizacja preferencji plików cookie Kontaktujte nás