7. září 2022 Edited Nahrávám...
Akumulační prstenec
Special Price 1 996,10 Kč 1 649,67 Kč Regular Price 2 794,70 Kč 2 309,67 Kč
Rychlé doručení
5060197262990
ACC-RING/220x200
Výhody nákupu u VITCAS
Přímo od výrobce
Tooltip
Rychlé doručení po celé České republice a do celé EU
Tooltip
Bezpečné online platby – Visa, Mastercard, PayPal, Apple Pay a Google Pay
Tooltip
Akumulační prstence Vitcas pro krby a kamna jsou odborně navržené keramické prstence s vysokou hustotou, určené ke zvýšení tepelné účinnosti krbů a kamen. Prstence účinně pohlcují a akumulují teplo a následně jej sáláním předávají zpět do místnosti, čímž zlepšují uchování a rozložení tepla. Díky využití nahromaděné tepelné energie zvyšují prstence Vitcas celkový výkon krbu nebo kamen, pomáhají dosáhnout rychlejšího a účinnějšího vytápění a snižují náklady na energii.
Technické specifikace:
- Rozměry: výška 200 mm × vnitřní průměr 220 mm × vnější průměr 360 mm
- Hustota: 2400 kg/m³
- Tepelná vodivost: vysoká, pro optimální přenos tepla
- Akumulace tepla: vynikající, pro dlouhodobé sálání tepla po dohoření ohně
Hlavní výhody:
- Vyšší účinnost vytápění: zachycují teplo a sáláním jej vracejí zpět do místnosti, čímž snižují tepelné ztráty
- Úspora energie: chytré energeticky úsporné řešení, které pomáhá snížit náklady na vytápění
- Univerzální použití: vhodné pro montáž na kouřovody, kamna a kolem krbových sopouchů
- Odolné a bezpečné provedení: vyrobeno z keramického materiálu s vysokou hustotou pro dlouhou životnost v prostředí s vysokými teplotami
Použití:
- Ideální pro použití s krbovými vložkami, klasickými krby a kamny
- Lze instalovat na horní část kamen nebo kolem kouřovodů pro maximální zvýšení účinnosti vytápění

| Skupina produktů | Boards |
|---|---|
| Velikost | 200mm H x 220mm dia.(int.) x 360mm dia.(ext.) |
| Průměr | 220mm (8 21/32") |
| Interiér | Ano |
| Teplota | 1400°C /2550°F |
| Výrobce | Vitcas |
| Akumulace tepla | Ano |
| HS Tariff Code | 6810990000 |
Napište svou recenzi
Customer Questions
Please provide your shipping details to determine available delivery options and to estimate the shipping costs for this product.
Následující produkty by vás mohli zajímat!
-
Special Price 398,90 Kč 329,67 Kč Regular Price 798,20 Kč 659,67 KčBA - Žáruvzdorné lepidlo na desky -
Special Price 319,04 Kč 263,67 Kč Regular Price 478,76 Kč 395,67 KčPVA - adhezní penetrační nátěr















